Sociální pracovník/ce v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež / Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

FirmaNADĚJE
ÚvazekHPP
Mzdaod 33 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

NÁPLŇ PRÁCE: Náplní práce nabízené pracovní pozice sociálního pracovníka v NZDM v Litomyšli je především práce s dětmi a mládeží od 6 do 18 let, organizování jejich volného času, příprava do školy - doučování, realizace individuálních plánů, zprostředkování kontaktů s rodinou a okolím, organizování prázdninových akcí, spolupráce se školami, vedení příslušné dokumentace apod.
POŽADAVKY: splněnou kvalifikaci podle zákona 108/2006 Sb. - VOŠ nebo VŠ se sociálním zaměřením, výpis z rejstříku trestů, ztotožnění se s cíli a posláním NADĚJE, schopnost týmové spolupráce, komunikační a organizační schopnosti, kreativita
NABÍZÍME: zaměstnání na plný úvazek, pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s výhledem na neurčito, 5 týdnů dovolené, zázemí velké celostátní organizace, práci v malém pracovním týmu
KONTAKT: e-mailem, telefonicky Po - Pá 8:00 - 14:30
Životopis společně s motivačním dopisem zasílejte e-mailem na adresu:[email protected] a to dne 23. 4. 2024.
Případně dotazy rádi zodpovíme telefonicky na tel. 775 868 271.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC, uživatelská znalost
minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:M. Kuděje 14, Litomyšl - Záhradí, 57001, Česko
mzda, plat (hrubý):od 33 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum ukončení pracovního poměru:30. 04. 2025

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:NADĚJE, IČ: 00570931
datum zveřejnění nabídky práce:10. 04. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:DiS. Kristýna Matějovská
telefon:775 868 271
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma NADĚJE u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 33 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: M. Kuděje 14, Litomyšl - Záhradí, 57001, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ; do: 30. 04. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.